Contact us: +48 22 300 51 18,

Bydgoszcz: KIEROWNIK KSIĘGOWOŚCI (grupa kapitałowa)

Grupa produkcyjna, część międzynarodowej struktury, zatrudni na stanowisku Kierownika Księgowości w Bydgoszczy

Zatrudniona osoba podlegająca bezpośrednio Zarządowi będzie odpowiedzialna za nadzór księgowy spółek grupy kapitałowej, zarządzając  10+ osobowym zespołem działu księgowości

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– przygotowanie sprawozdania finansowego spółki zgodnie z UoR

– raportowanie bilansu oraz sporządzanie raportów kwartalnych dla grupy kapitałowej

– nadzór i koordynowanie prac w zakresie pozyskiwania i terminowego przekazywania danych w celach      deklaracyjno-podatkowych

– zarządzanie płynnością

OCZEKUJEMY

– wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne, finansowe, rachunkowe

–  minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej

– znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Atutem kandydata będą uprawnienia ACCA lub biegłego rewidenta

OFERUJEMY dobre warunki zatrudnienia etatowego z podwyżkami inflacyjnymi i premią (13 i 14 pensja), szkolenia specjalistyczne, prywatną opiekę medyczną, szerokie świadczenia socjalne dla zatrudnionego oraz jego rodziny, ubezpieczenie grupowe; możliwość częściowego wykonywania pracy home office

KONTAKT
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres – job@5jobs.pl – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ