Contact us: +48 22 300 51 18,

Polska/UK/Europa: EXECUTIVE ASSISTANT – kancelaria adwokacka

Europejska, wielojęzyczna  kancelaria adwokacka z  Wielkiej Brytanii świadcząca usługi klientom indywidualnym i biznesowym poszukuje kandydatów mieszkających na terenie Polski / Europy. Zatrudniona osoba będzie wykonywać pracę zdalnie. W przypadku kandydatki/a z Anglii przewidujemy model hybrydowy.

KLUCZOWE ZADANIA:

  1. Kompleksowe wsparcie Starszych Partnerów
  2. Wsparcie administracyjne Dyrektora Finansowego i Personalnego
  3. Zarządzanie dziennikiem czynności i kalendarzem spotkań
  4. Zarządzanie podróżami służbowymi
  5. Administracja korespondencji w tym poufnej

OCZEKUJEMY

  1. Doświadczenia asystenckiego na poziomie Zarządu lub podobnym
  2. Doskonałego ustalania priorytetów i zarządzania czasem
  3. Wybitnych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych – werbalnych i pisemnych; umiejętności dbania o szczegóły
  4. Płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej

OFERUJEMY etatowe zatrudnienie (umowa o pracę z podmiotem z UK); pracę z przyjaznym zespołem

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kancelariaangielska@gmail.com

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ