Toruń: GŁÓWNY MECHANIK

Zakład produkcyjny (firma zachodnia) średniej wielkości zatrudni odpowiednią osobę na stanowisku Głównego Mechanika.

OPIS STANOWISKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

1. Zabezpieczenie ciągłości ruchu urządzeń technicznych w systemie 24/7.

2. Naprawy bieżące i okresowe zgodnie z wymogami UDT i wynikające z instrukcji producenckich, przygotowanie i wykonanie napraw i modernizacji urządzeń a także nadzór techniczny budynków i budowli.

Główny Mechanik będzie zarządzał kilkunastoosobowym zespołem zorganizowanym w brygady utrzymania ruchu oraz awaryjno – remontową.

Kierownictwo przedsiębiorstwa oczekuje od osoby na tym stanowisku doradztwa w zakresie efektywnych metod wykorzystania zasobów technicznych i wdrażania tych rozwiązań.

OCZEKUJEMY od kandydatów wykształcenia inżynierskiego oraz odpowiedniego doświadczenia zawodowego i praktyki w kierowaniu zespołem.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY pracę etatową, konkurencyjne wynagrodzenie, dobrą atmosferę pracy i perspektywę pewnego, długoterminowego zatrudnienia także w obecnej sytuacji rynkowej.

KONTAKT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres – praca@5jobs.pl – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

UNSERE PARTNER