Contact us: +48 22 300 51 18,

Versor Engineering: OPERATOR / SERWISANT SKŁADARKO-SKLEJAREK – Bydgoszcz

Firma Versor Engineering – producent maszyn dla branży poligraficznej poszukuje Operatora/Serwisanta składarko-sklejarek z doświadczeniem.

OPIS STANOWISKA:
– dbałość o stan techniczny urządzenia;
– kontrola poprawności procesu klejenia i formowania opakowań;
– ustawienie parametrów pracy maszyny, rozpoznawanie zagrożeń jakości i usuwanie powstałych niezgodności;
– wyjazdy serwisowe do Klientów na całym świecie przeplatane z pracą stacjonarną w Bydgoszczy.

WYMAGANIA:
– minimum 3-letnie doświadczenie jako operator składarko-sklejarki ;
– dobra znajomość języka angielskiego (znajomość słownictwa branżowego będzie dodatkowym atutem);

– dyspozycyjność;
– zdolności manualne;
– odpowiedzialność;
– umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
– stabilne zatrudnienie wraz z umową o pracę na pełen etat;
– wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;

– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
– miłą atmosferę, zgrany zespół i koleżeńską pomoc;
– możliwość odwiedzenia różnych zakątków Świata i nawiązania międzynarodowych kontaktów;
– dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

Z naszymi maszynami możesz zapoznać się na stronie
www.versor.pl

Informujemy, że w procesie rekrutacji będą brane pod uwagę tylko aplikacje osób spełniających powyższe wymagania.

KONTAKT
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres – 5jobspraca@gmail.com – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych