Zapraszamy: +48 22 300 51 18,

People Project: MANAGER ds. REKRUTACJI – Gdańsk

Manager ds. Rekrutacji | Doradztwo Personalne PEOPLE PROJECT

Międzynarodowa firma outsourcingowa działająca głównie w obszarze leasingu zespołów pracowników produkcyjnych i magazynowych zatrudni w Gdańsku na stanowisko Manager ds. Rekrutacji

Zatrudniona osoba będzie zarządzać procesem pozyskiwania kandydatów do pracy na stanowiska blue collar

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

– zarządzanie pracą zespołu kilku rekruterów

– opracowanie i doskonalenie procesów rekrutacyjnych

– proponowanie działań marketingowych wspomagających proces sprzedaży

– prowadzenie systemowej ewidencji i kontroli działań rekrutacyjnych

OCZEKUJEMY osoby o jednym ze wskazanych poniżej profili:

Doświadczonej w rekrutacji ukraińsko/rosyjskojęzycznej na stanowiska blue collar
lub
Kierownika kilku/kilkunastu rekruterów i mającej doświadczenie w zarządzaniu procesem rekrutacji masowych/tymczasowych

OFERUJEMY na stanowisku Manager ds. Rekrutacji  zatrudnienie do wyboru UoP lub B2B, wynagrodzenie prowizyjne, rozbudowane benefity

KONTAKT
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres  peopleproject.pl@gmail.com  podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ